Inne czynniki

Przy wyborze biura należy zwracać uwagę także na szczegóły, które w późniejszym czasie spowodują nasza zadowolenie lub nie z miejsca, w którym będziemy spędzać po kilka godzin dziennie.
Po pierwsze cisza. Jeżeli zdecydowaliśmy się na biuro w centrum miasta i to jeszcze przy ruchliwej ulicy należy zwrócić szczególną uwagę na wyciszenie biura. Sprawdzić w godzinach szczytu jak głośno jest w przyszłej siedzibie. Czy okna i drzwi tłumią hałas, jeżeli nie to warto zapytać właściciela czy istnieje możliwość ich wymienienia.
Kolejnym czynnikiem jest dostęp do internetu – by nie być uzależnionym od internetu bezprzewodowego (3G) np. Iplus. Warto również zwrócić uwagę na parking by nie było problemu z zaparkowanie samochodu nawet w południe (np. gdy wrócimy z jakiegoś spotkania). Warto także zadbać o miejsca postojowe dla klientów/gości.
Uwagę należy zwrócić także na ułożenie kierunków świata (szczególnie południa) względem okien. Jeżeli wybierzemy biuro z oknem od południa będziemy musieli wytrzymać cały dzień w słońcu lub mieć zasłoniętą roletę.
Warto by było zapytać właściciela obiektu czy istnieje możliwość instalacji klimatyzacji (lub czy jest już zainstalowana).

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: